Sesli Anons Araçları

Sesli Reklam Aracı

Sesli reklam aracı ; reklam, kampanya ve duyuruların yapıldığı bir anons aracıdır. Firmanızın, kurum veya kuruluşunuzun açılış tarihi, kampanya bilgileri ve reklam anonsları, ses sisteminin kurulu olduğu motorlu bir taşıtın içerisinden yapılır ve bu araç sizin belirlediğiniz bölgelerde hedef kitlenizle buluşur.

İstanbul Balon Organizasyon firması olarak aynı zamanda bir reklam firması olarak görev yapıyor ve geniş kitlelere adınızı duyuruyoruz. Profesyonel ekibimiz, kaliteli ekipmanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile birlikte, markanızın ve firmanızın adını büyük bir profesyonellikle taşıyoruz.

Yalnızca istanbul ve yakın çevresinde değil, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de reklam ve organizasyon hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sesli Reklam Aracı ve Reklam Hizmetlerimiz

İstanbul Balon Organizasyon firması olarak markanızın ve firmanızın adını geniş kitlelere duyurmak adına çeşitli reklam hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Uygun maliyetli olması ve geniş bir kitleye hem görsel hem de işitsel olarak hitap etmesi sebebiyle sesli reklam araçları gibi reklam yöntemlerimizi ise çok sık uygulamaktayız. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde, şehrin en işlek caddelerinde ve hedef kitlenizin en yoğun olarak bulunduğu bölgelerde, sesli reklam araçları gibi reklam yöntemlerini tercih edebilir, etki alanınızı genişletebilirsiniz.

Motorlu araçlarımızı markanızın ya da firmanızın logo ya da kampanya sloganları ile giydiriyor, hedef kitlenize görsel bir şekilde hitap etmensini sağlıyoruz. Kampanya ya da firmanıza ait müzik gibi sesleri profesyonel ortamda kayıt altına alarak geniş kitlelere duyuruyoruz.

Sosyal Medyada Biz