Palyaço Hizmeti

Hiç bir çocuk palyaçoya veya kostümlü bir masal kahramanına hayır diyemez. Şirketimizin animasyon kadrosunda yer alan animatör ve palyaço arkadaşlarımız, bu işi meslek olarak yapan profesyonel tiyatro oyuncularıdır. Arkadaşlarımız profesyonel animasyon hizmetleri, kaliteli kostümleri, sevimli makyajları ve yüzlerinden eksik etmedikleri gülümsemeleri ile bulundukları ortama neşe ve eğlence katarlar.

Doğum günü, sünnet düğünü, açılış ya da çeşitli etkinliklerinizde çocuklarınızın doyasıya eğlenmesini sağlayabilir, gözlerindeki mutluluğu yakalayabilirsiniz. Çocuklar, palyaçolarlarımızın eğitici oyunlarıyla meşgul olurken, siz de kendi işinizle ilgilenebilirsiniz.

Palyaçolar, açılış organizasyonlarında da gerekli unsurlardan bir tanesidir. Palyaçolar, eğlenceli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeker ve açılışın renkli bir hale gelmesini sağlar.

Palyaço hizmeti çeşitlerini ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Doğum günü palyaçoları: Çocuk doğum günü partilerinde çocuklarımıza yarışmalar yaptırıp, oyunlar oynatıp, animasyonlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yaparak onları çoşturup, eğlendirirler.
  • Sünnet düğünü ve düğün animasyonları için palyaço: Sünnet düğünü organizasyonlarında kendilerine ayrılan alanda, çocuklarımıza yarışmalar yaptırıp, oyunlar oynatıp, animasyonlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yaparak onları çoşturup, eğlendirirler.
  • Açılış için palyaço: Açılış organizasyonlarında ilgi çekip, yönlendirmeleri yapar ve insörtlerinizi dağıtırlar.
  • Yüz boyama palyaçosu: Yüz boyama etkinliklerinde anti alerjik kozmetik boyalarla çocuklarımıza yüz boyaması yaparlar.
  • Sosis balon palyaçosu: Etkinliklerde şekilli sosis balonlara çeşitli şekiller vererek çocuklarımıza dağıtırlar.
  • Baloncu palyaço: Baskılı reklam balonlarını organizasyonlarınızda çocuklarımıza şişirip dağıtırlar.
  • Bayan palyaço: Bayanların kendi aralarında düzenleyeceği etkinliklerde, bayan palyaço arkadaşlarımız tarafından animasyon hizmetleri verilir.

Kervan organizasyon olarak palyaço ihtiyacınızda profesyonel ve ekonomik hizmetler sunuyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medyada Biz