Flama Bayrak Süslemesi

Süs için süsleme için kullanılan bayraklar istenilen kumaştan imal edilerek reklam veya süsleme amacı ile meydanlarda, panayırlarda alanları süslemek amacı ile kullanılan bayrak çeşitidir. Bunlar kare, üçgen, beşgen, kırlangıç ve oval olmak üzere kullanılan bayrak çeşitleridir süsleme bayraklar 20×30 cm, 30×45 cm, 50×75 ebatlardan en çok tercih edilen ölçülerdir ipe dizili olarak istenilen bu bayraklar 25 metrelikler halinde paketli olarak yapılmaktadırlar süsleme bayraklar son derece uygun ve kaliteli ve renga renk baskılı ve baskısız imalatı yapılmaktadır.
Süsleme Bayrakları: süsleme bayrakları ismi üzerine bayrak ve flama çeşitlerinin sokakları caddeleri vitrinleri bayrak ve flamalarla süslemelerine süsleme bayrağı denir.
süsleme bayrakları renga renk flamalarla süslendiği gibi slogan ve amlemli baskılarlada tanıtım ve reklamlar yapılarak süsleme bayrakları yapılmaktadır süsleme bayrak ve flamaları genelde ipe dizili bayraklarla aralarında 5-10 cm boşluklarla şeritlere dikilerek cadlerde ve sokakları süslemede yada reklam tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır. süsleme bayrak flamaları 20×30 cm, 30×45 cm ve 50×75 ölçülerinde kırlangıç dikdörtgen yada üçgen olarak kumaş veya branda olarak kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Biz