Baskılı Balon

Baskılı Balon; şirketinizin, işletmenizin logosunu, ismini, reklam sloganınızı ya da vermek istediğiniz mesajı, etkilemek istediğiniz kitlenin aklında kalmasını sağlayan bir reklam ürünüdür. İç ve dış mekân etkinliklerinde kullanılarak düzenlenen etkinliğe görsel olarak farklılık katar. Reklam bir işletmenin en önemli ihtiyacıdır. Reklam sektöründe akılda kalıcılığı sağlamak önemlidir. Baskılı Balonlar logonuzun ve reklam mesajlarınızın insanların aklında kalmasına yardımcı olurlar. Tüm etkinlik boyunca güzel bir görüntü verirken reklamınızın ekstradan bir çaba sarf etmeden yapılmasına ön ayak olurlar.

Bir işletmenin marka bilinirliliği çok önemlidir. Şirketler bunun için işin uzmanlarıyla çalışarak logo hazırlarlar. Bu hazırlanılan logoların baskı şablonlarını firmamız baskılı balonlara yüksek çözünürlükte basar. En iyi kalitede kullanılan malzemelerle ortaya güzel bir reklam aracı çıkmış olur. Web sitemizde aşama aşama size nasıl bir yol izleyeceğinizi gösteriyoruz. Öncelikle seçeceğiniz renk firmanızın rengi olmalı ve balonun üzerine yazdırmak istediğiniz yazı kısa, öz ve net anlaşılır olmalıdır. Kullanılacak yazı karakteri bizim size önerdiklerimizden olursa daha kaliteli bir iş ortaya çıkacaktır.

Daha dikkat çekici ve daha eğlenceli olmaya özen gösterirseniz Baskılı Balon amacına ulaşacaktır. Balonun bir yüzüne beş renge kadar baskı yapılabilir. Siparişiniz üzerine aynı gün baskı yapılır ve istediğiniz tarihte balonların elinize ulaştırılması sağlanır. Firmamız tarafından hazır baskılı balonlar, kişiye özgü baskılı balonlar, logo baskılı balonlar şeklinde çeşitlendirilmiştir. Hazır baskılı balonlar, tek yüzey, iki yüzey kalp baskılı, çepeçevre ve ful kategorilerinde seri baskılı stoklu ürünlerimiz tüm parti ve kutlamalara yönelik organizasyonlarda her türlü ihtiyaca yönelik olarak bulundurulmaktadır.

Sosyal Medyada Biz