Açılış Organizasyonu

Kokteyl ve Açılış organizasyonu denildiğinde profesyonel organizasyon şirketi İstanbul Balon Organizasyon akıllara gelir. Bireysel veya kurumsal organizasyonun masa sandalye kiralama ve Balon süslemeleri, Ses sistemi kiralama ve host hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarını uzmanlıkla karşılayan bir İstanbul organizasyon firmasıdır.

Açılış organizasyonu dükkanınızı veya iş yerinizi bir bölgede açarken o bölgeye bir işletme açtığınızı insanlara duyurmak için düzenlenen bir organizasyondur. İnsanlar için ilk izlenim önemlidir bu yüzden organizasyonunuz kaliteli ve güzel olmalıdır.

İstanbul Açılış Organizasyonun İşletmeniz İçin Önemi

Açılış organizasyonu çoğu işletme için fazla bir önem taşımaktadır işletmenizi iyi bir şekilde tanıtmanız ve gelen insanları memnun etmeniz işletmenize olum bir yönden geri dönüşte bulunacaktır ve satışlarınızı iyi yönde etkiler. Bu yüzden açılış organizasyonunu kaliteli yapmak önemlidir. Nasıl yapabilirim ben bu organizasyonu diye düşünüyorsanız. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak için burada.

İstanbul Açılış Organizasyonunda Uygulanan Bazı Konseptler

Kokteyli açılış organizasyonunda gelen misafirlere kokteyli ikramında bulunulur ve küçük masalar dizayn edilir. Kokteyli’ de kullanılacak malzemeler İstanbul balon organizasyonu tarafından temin edilecektir. Süslemeli açılış organizasyonunda iş yerinizin belirlediği konseptler, isterseniz de profesyonel ekibimizin planladığı konseptler uygulanabilir ve itinayla süslenir. İş yeri mekanının önüne küçük masalar yerleştirilir ve çeşitli ikram seçenekleri veya kültürümüze uygun ikramlar misafirlere sunulur.

İstanbul Açılış Organizasyonun Detayları

İstanbul Açılış organizasyonunda firmanızı insanlara tanıtmak ve akılda kalmak önemli bir unsurdur. Bu nedenle isteğe bağlı balon süslemelerinde bayrak süslemelerinde kendi logonuzun veya markanızın kullanılması işletmenizle alakalı sloganlar veya sizi tanıtacak figürler kullanıla bilmektedir. Organizasyonda kullanılacak dj, ses sistemi ve canlı müzik gibi özellikler sizlerin organizasyonunu daha eğlenceli bir hala getirerek insanları etkilemesine daha olanak sağlayabilecek. Ayrıca çocuklar içinde palyaço gibi gibi eğlence seçenekleri mevcuttur. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda İstanbul balon organizasyon uygun fiyatlara hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekibimiz

İstanbul Açılış organizasyonunda sunumu yapan profesyonel ekibimiz siz müşterilerimizi daima daha iyi hizmet verebilmek için en iyi şekilde çalışmaktadır. Kurulan masalarda gelen müşterilere ikramlarda bulunurken her zaman güler yüzlü ve sevecen olan ekibimiz her türlü gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için gayret göstermektedir. Eğlence içeriklerinde çocukları ve yetişkinleri ‘de eğlendirmek önemlidir ve bu işi de profesyonel palyaço ekibimiz ile gelen misafirleriniz ağırlanmaktadır.

Fiyat

Fiyatlar müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişmektedir her müşteri ve her istek farklıkları ile fiyatlarda artış ve düşler olabilmektedir elimizden geldiğince en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyoruz.Hizmetlerimiz;

Sosyal Medyada Biz