Biz Kimiz

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

İstanbul balon organizasyon daima en kaliteli hizmeti sunmaya çalışır. Gelecek planlarımız arasında İstanbul Balon Organizasyonu, sektöründe ülke standartlarımızın üzerine çıkarmak, rakipleriyle bir yarış değil dayanışma içerisinde müşteri memnuniyetine önem veren, sade, yalın ve işine karşı dürüst bir marka yaratmak geçiyor.

Konsept ve Tasarım

Balon süsleme konusunda sadece açılışlar ve kokteyller değil doğum günü organizasyonlarınız, yılbaşı partileri, gibi süsleme ihtiyacı duyulan bütün alanlarda kullanıyoruz. Balon süsleme organizasyon işinin bel kemiği niteliğindedir. Balonsuz süslemelere karşıyız.

Organizasyon Bizim İşimiz

Yeni bir iş yeri sahibisiniz ve heyecanınız dorukta açılış yapacağınız gününde dört dörtlük olmasını istiyorsunuz. Açılış organizasyonu olarak ta aklınızda net fikirler yoksa size çok daha yardımcı olacak hizmetlerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

Profesyonel Ekibimiz

Özel etkinliklerinizi profesyonel ekibimiz ile estetik ve hoş görünümlü çeşitli balon süsleme şekilleri ile renklendirirken siz değerli müşterilerimizin yüzünde hoş bir tebessüm bırakma amacındayız.

İletişim Bilgileri

Yenişehir Mahallesi - Saray Sokak - No:11 - Pendik / İSTANBUL
talipacar7@gmail.com

İletişim Bilgileri 2

Yeşilköy Caddesi - No:45 - Bakırköy / İSTANBUL
talipacar7@gmail.com

Organizasyon İşleri